LİSANSLAMA KOLAYLIĞI VE AVANTAJLARI
Kullanım Kolaylığı
Druz İBYS Yazılımını kullanmaya başlamak oldukça kolaydır. Bunun için yapılması gereken ilk işlem www.druzyazilim.com.tr web adresine girerek bireysel ya da kurumsal üyelik kaydı oluşturmak ve kullanacağınız modülü satın almaktır. Bu işlemden sonra yine aynı web sayfasındaki “Druz İBYS Giriş” tuşuna tıklayarak programı kullanabilirsiniz.

Lisanslama Avantajları
  • Üyelik kaydı bırakan tüm kullanıcılara sistem otomatik olarak tüm modüllerde 1 aylık ücretsiz lisans tanımlaması yapmaktadır.
  • Üyelik sırasında size tanımlanmış olan bireysel ücretsiz lisansınızın kalan süresini isterseniz kurumsal üyeliğinize aktarabilirsiniz. Örneğin bireysel üyelik sırasında almış olduğunuz ücretsiz lisansınızı herhangi bir OSGB firmasında işe başlamanız durumunda lisansın kalan süresini o firmaya aktarabilirsiniz.
  • Ücretsiz lisanslama döneminde girdiğiniz kayıtlar lisans satın altığınızda aynen korunur ve üzerine kayıt tutmaya devam edebilirsiniz.
  • Satın aldığınız bir lisansı farklı kullanıcılara 30 gün ve üzerinde olmak şartıyla istediğiniz sürelerde dağıtabilirsiniz. Örneğin 5 yıllık bir eğitim lisansı satın alıp bunu 20 farklı kullanıcıya istediğiniz sürelerde dağıtabilirsiniz.
  • Herhangi bir kullanıcıya satın almış olduğunuz bir lisansı ondan alarak başka bir kullanıcıya transfer edebilirsiniz. Örneğin bir işyeri hekimi için alınan bir lisansı hekimin ayrılması durumunda başka bir hekime siz ya da hekiminiz transfer edebilir.